kocasinan şirket rehberi
asansör

Tel: 0352 333 00 30

info@prtasansor.com

Augusta EVO ECO Car Door

 

AUGUSTA EVO ECO, diğer birçok Wittur kapısında kullanılan güvenilir ve enerji tasarruflu ECO + kapı tahrikini kullanır; Kabin kapısı kilidi kuplör tasarımına verimli bir şekilde entegre edilmiştir. Kalıcı mıknatıslı fırçasız senkron motorun kullanılması, uzun ömürlü verimi ve sabit performansı garanti eder. ECO + sürücü sürekli bir panel ağırlığı izleme ve ayarlaması gerçekleştirir, böylece farklı ağırlıktaki paneller aynı asansörde sorunsuz şekilde kullanılabilir. Bir “gece modu” düğmesi, gece boyunca oldukça işlem yapabilmek için kapı açılma ve kapanma hızını azaltır.

 

Kabin kapısı tahriki, genellikle bagaj parçaları veya kapı pervazında duran insanlar nedeniyle, kalabalık bir asansörde birden fazla ışık bariyeri bloğu yaşandığında kapıyı yavaşça kapatan bir "dürtme" işlevine sahiptir. Bu şekilde, insanlar asansör kabinine girmeye veya zemine geri dönmeye itilir.

 

Kabin kapısı tahriki, “0” Watt Bekleme işlevi ile birlikte verilir, böylece kapı tahriki, enerji tasarrufu amacıyla uzun süre beklemede iken tamamen kapatılabilir.

 

Kabin kapısı operatörü fabrikada önceden ayarlanmıştır ve gerekirse kapı açma genişliğini sahada hızlı bir şekilde ayarlamak için kullanılabilecek bir kendi kendine öğrenme işlevi içerir.

 

Motor montajı, standart dikey konumun yanı sıra yatay konumda da sağlanabilir. Yatay motorlu asgari 303 mm araç kapı mekanizması yüksekliği ile asgari tavan boşluğu yüksekliği elde etmek mümkündür.

 

Kabin tavanındaki farklı alan gereksinimlerine göre, motor pozisyonu mekanizmanın solunda veya sağında hareket ettirilebilir.

 

Kalıcı mıknatıslı fırçasız senkron motorların kullanılması, bu kritik elemanın bakımını neredeyse ortadan kaldırır.

 

Otobüs arayüzü tüm Wittur AUGUSTA EVO otomobil kapısı için bir seçenek olarak mevcuttur. Bu, müşterilere kapı operasyonları hakkında dijital formatta ve gerçek zamanlı bilgi alma yeteneği verir; bu verileri bir bulut bakım yazılımına entegre ederek, montajcılar zamanında durum güncellemeleri alarak ve gelecekteki sorunları tahmin etme ve asansör sistemini durdurmadan önce bunları önleme yeteneklerini geliştirerek etkinliklerini büyük ölçüde artırabilirler.

 

Diğer Otomatik Kapı Modelleri

 

http://www.prtasansor.com/

PRT ASANSÖR - KAYSERİ ASANSÖR MONTAJ BAKIM ARIZA

TEL: 0352 333 00 30

KAYABAŞI MAH. 6386 SOK. NO:48 KOCASİNAN/KAYSERİ