kocasinan şirket rehberi
asansör
Tüm Asansör Markalarının Özel Teknik Servisi ASANSÖR Quality Elevator Parts ASANSÖR İLETİŞİM

Tel: 0850 302 6 778

info@prtasansor.com

Asansör proje, Asansör montaj, Asansör firmaları, Kayseri asansör, asansör kayseri, asansör fiyatları

DOĞRU YÖNLENDİRME

Uzman kadromuz standart ve özel asansör projeleriniz için hızlı bir şekilde yönlendirme yapar.

İHTİYACINIZ OLAN ASANSÖR İÇİN BİZ ÇÖZÜM ORTAĞINIZIZ.

 

 Firmamız uzman kadrosu ile asansör proje yapımı ile başlayan süreçden sonra imalat aşamasında büyük bir titizlilikle asansör kabin tasarımını yapmaktadır. Aynı zamanda firmamız bünyesinde asansör ağırlık karkas imalatı, asansör kabin imalatı, asansör pano imalatını da yapmaktadır. İmalat süreci tamamlandıktan sonra asansör montaj yapılacak tesise sevkiyatları tamamlanır. Montaj konusunda uzman ekiplerimiz montaj işlemini tamamlar. Belediye asansör ruhsat ve tescil işlemleri tamamlanır. Sonrasında asansörler kullanım ömrünün uzun olması ve can güvenliği açısında her ay düzenli olarak, yetkili ve teknik donanıma sahip firma personelimiz asansör bakım işlemlerini yapmaktadır. Firmamızın faal olduğu illeri sıralayacak olursak başta Kayseri olmak üzere ; Niğde, Nevşehir, Aksaray, Sivas, Yozgat, Adana, Trabzon, Osmaniye illerinde faaliyet göstermektedir.

İlçelerdeki referanslarımız; Develi, Pınarbaşı, Sarız, Felahiye, Bünyan, Yeşilhisar, Akdağmadeni, Boğazlıyan, Yahyalı, Bor, Hacı Bektaş Veli, Kozaklı, Tufanbeyli

Asansör kabin, Asansör parçaları, asansör firmaları, asansör projeleri, asansör mühendisi

KALİTELİ MALZEME

Firmamız kullandığı ürünlerin kalitesini en üst düzeyde tutmakla beraber satış sonrası parça tedariği konusunda detaylı çalışma sonrası piyasaya arz etmektedir.

http://www.prtasansor.com/

PRT ASANSÖR - ASANSÖR TASARIM -  İMALAT -  MONTAJ - BAKIM - ARIZA

TEL: 0352 333 00 30

TALATPAŞA MAH. İLKYAZ CAD. NO: 15/C KOCASİNAN / KAYSERİ