kocasinan şirket rehberi
asansör

Tel: 0850 302 6 778

PRT

info@prtasansor.com

İHTİYACINIZ OLAN ASANSÖR İÇİN BİZ ÇÖZÜM ORTAĞINIZIZ.

Asansör proje, Asansör montaj, Asansör firmaları, Kayseri asansör, asansör kayseri, asansör fiyatları

DOĞRU YÖNLENDİRME

Uzman kadromuz standart ve özel asansör projeleriniz için hızlı bir şekilde yönlendirme yapar.

Asansör kabin, Asansör parçaları, asansör firmaları, asansör projeleri, asansör mühendisi
 • Montaj

  Asansörler, kullanılan malzemelerin kalitesi ne olursa olsun, asansör montajı dikkatli yapılmadığı takdirde zaman içinde görevlerini aksatmaya başlarlar. Sık sık ortaya çıkan ve temelde asansör montajındaki hatalardan kaynaklanan arızaları tespit etmek, onarmak maddi manevi yük haline gelir. Oysa iyi etüt edilmiş, doğru projelendirilmiş ve itinayla monte edilmiş bir asansörün (periyodik bakımları da zamanında yapıldığı takdirde) düzgün çalışmaması için hiçbir sebep yoktur.

   

   

 • Mühendislik

  Asansör proje hizmeti özet olarak; Asansörcülerin yapmayı planladıkları asansörler için yapılacak olan ön inceleme hizmeti ile bu asansörlerin temel özelliklerinin belirlenmesi ve yapılacak olan asansörlerin KUYU YERLEŞİM PLANI’nın hazırlanmasıdır.

  Bahsedilen ölçüm ve bilgiler Asansörcü ile şantiyeye gidelerek görevli mühendis tarafından alınır ve derlenen bilgiler doğrultusunda ASANSÖR YERLEŞİM PLANI hazırlanır.

   

   

 • Servis

  Asansörler genelde günde 24 saat kesintisiz hizmet vermek zorunda olan araçlardır. Bu kadar yoğun tempo, asansörün yüzlerce bileşeninden birkaç tanesinde zaman içinde arızalara yol açacaktır. Bu asansör arızalarının önüne geçmek için asansör periyodik bakımlarının düzenli olarak yapılması gerekmektedir.

   

   

   

   

   

 • Danışmanlık

  Projelendirme için gerekecek olan yapıya ait tüm bilgilerin, müşterinin istekleri ve dikkat çektiği hususlar firmanın kalifiye elemanları tarafından not edilerek projelendirmeyi yapacak olan mühendislere ulaştırılır.

   

  Çizimler ve hesaplamalar, özellikle bu amaçlar için tasarlanmış firma adına lisanslı bilgisayar programları kullanılarak yapılır.

   

   

   

   

KALİTELİ MALZEME

Firmamız kullandığı ürünlerin kalitesini en üst düzeyde tutmakla beraber satış sonrası parça tedariği konusunda detaylı çalışma sonrası piyasaya arz etmektedir.

http://www.prtasansor.com/

PRT ASANSÖR - KAYSERİ ASANSÖR MONTAJ BAKIM ARIZA

TEL: 0352 333 00 30

SERÇEÖNÜ MAH. ÇANKAYA CAD. ALPEREN APT. NO: 18/J KOCASİNAN/KAYSERİ